Na všechny programy MC Cipísek je nutné z kapacitních důvodů přihlášení předem přes rezervační systém. Jednorázové besedy a semináře pro rodiče jsou určeny veřejnosti, nejen pravidelným návštěvníkům.

První pomoc pro rodiče

workshop se záchranářem D.Šmidrou pro rodiče  ve středu 3.4. 18.00-20.00 ( dubnový seminář je obsazen, zájemci se ale mohou hlásit na další termín)

MC Cipísek

Teorie nestačí aneb výchova v praxi

Tentokrát konkrétní příklady z praxe a nácvik toho, co nám jde teoreticky, ale v praxi  to někdy vázne. Témata, na která nám v ostatních besedách nezbývá čas. Beseda pro rodiče s Mgr. M.Skládalovou  o tom, jak si lépe porozumět s dětmi ve středu  24.4. 18.00-20.00

Spokojená máma/ Jaro v nás

zážitkový seminář pro maminky s Mgr. M.Skládalovou  v sobotu 13.4.. 9.00-12.00

Čarodějnický týden s Cipískem

čarodějnický program v kostýmech ve všech pravidelných skupinách  22.4.-26.4.

Mateřská skupina s laktační poradkyní (dle aktuální nabídky)

Individuální poradenství pro práci a rodinu (pracovně právní vztahy)
Individuální rodičovské poradenství s M.Skládalovou (dle objednání)
On-line skupina MC Cipísek- facebooková skupina Rodičovské inspirace MC Cipísek

MC Cipísek nabízí denně programy pro rodiče s dětmi od 3 měsíců do tří let. Společné pohybové, hudební a výtvarné aktivity probíhají v sedmi týdenních cyklech ve skupinách pro rodiče a děti podle věku dětí- Mimiklub, Broučci, Zajíčci a Méďové. Program je připraven podle týdenních témat s respektem k vývoji dětí. Rodiče mají v rámci programů možnost sdílení, individuální rodičovské konzultace, výpůjčky knih s rodičovskou tématikou atd.

Aktuální a bližší informace a rezervace najdete na: www.mcprostejov.cz , www.facebook.com/cipisekprostejov, e-mail: mcprostejov@centrum.cz